Yorumlar | Green Prusa

YORUMLAR

YORUMLAR

Otelimizde konaklamış misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir, siz de otelimiz hakkında fikir,görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

YORUM BIRAKMAK İSTERMİSİNİZ?

Biz 9 kisi olarak geldik ve cok memnun kaldik hijen acisindan güzel ve temizdi personele tsk ediyoruz saygi ve hizmetlerinden dolayi memnuniyetle tavsiye edecegim....saygilar

M.Erbek - 09-07-2018

En kısa şekliyle şöyle anlatabilirim; otel kendi websitesinde anlatıldığından bile daha da güzel. Turizm ya da iş amaçla kısa seferler için düşünülebilecek mükemmel bir seçim. Gerek temezliği, gerek personelin güler yüzlü ve nazik tavrı, gerekse fiyatı ve kalitesiyle dört dörtlük bir şehir oteli

Muhsin Karagülle - 29-03-2018

Otel gayet rahat ve temizdi çok memnun kaldık ,ikramları ve kahvaltısı çok iyiydi.Personelin ilgisi ve alakası 10 numaraydı başta Hüseyin Bey ve Ekrem Bey olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim .

Gülistan Erçetin - 04-10-2016

Bu otelde yeni kalmaya başladım. Fiyatına göre çok güzel bir otel. İkramları, güzel yüzlü personeliyle tercih sebebim olacak daha sonraki gelişlerimde de. Tavsiye ederim, memnun kalırsınız.

Mehmet Ünal - 01-09-2016

Otelin hizmeti çok güzel. Çalışanları, temiz bir işletme olması ve kahvaltısı harika. Tavsiye ederim.

Mehmet Can Selvi - 24-07-2016

Oda kalitesi güzel, temiz ve geniş odalara sahip, makul fiyatlı bir otel.

Ümit Berk İpek - 26-06-2016

Mükemmel bir otel

Hakan Tufanel - 12-04-2016